نمایشگاه واردات و صادرات چین (کنتون فیر)

بعد از سه سال پاندمی کرونا و بسته بودن مرزهای چین به روی بازرگانان، امسال دوباره نمایشگاه کنتون فیر به صورت آفلاین و حضوری برگزار میشود. تاریخ برگزاری این نمایشگاه از 15 آپریل 2023 تا 5 می 2023 در 3 فاز میباشد. همه ساله بازرگانان از بیشتر کشورهای دنیا برای خرید از چین و یا آشنایی با جدیدترین محصولات حوزه کاری خود از این نمایشگاه بازدید میکنند. این نمایشگاه یکی از مهمترین نمایشگاه های دنیا و مهمترین نمایشگاه واردات و صادرات چین میباشد. شرکتهایی که در این نمایشگاه غرفه میگیرند از فیلترهای خاصی عبور کرده و میبایست استانداردهای لازم جهت شرکت در این نمایشگاه را داشته باشند. لذا در صورتی که به دنبال تامین کننده معتبر و خوب میگردید، ما به شما کنتون فیر را پیشنهاد میکنیم.

فاز اول : از تاریخ 15 تا 19 آپریل 2023 شامل: الکترونیک، لوازم خانگی بزرگ و کوچک، لامپ و ال ای دی، لوازم یدکی خودرو، ماشین آلات، ابزار و یراق، لوازم ساختمانی، مواد شیمیایی، انرژی.

فاز دوم : از تاریخ 23 تا 27 آپریل 2023 شامل: محصولات مصرفی، هدایای تبلیغاتی و گجتها، دکوراسیون خانه.

فاز سوم : از تاریخ 1 تا 5 می 2023 شامل: پارچه و نساجی، کفش، لوازم اداری، کیف و چمدان و لوازم وابسته، محصولات پزشکی و کمک پزشکی، محصولات سلامتی، ماشین آلات و دستگاه های پزشکی، محصولات غذایی.

گروه بازرگانی جولایی هم به مانند سالیان گذشته امسال در کنتون فیر غرفه دارد و در طول 3 فاز نمایشگاه در خدمت شما خواهیم بود. به امید دیدار شما در کنتون فیر

آدرس غرفه گروه بازرگانی جولایی در کنتون فیر: ورودی اصلی نمایشگاه، پل میانی از سمت در اصلی به سمت سالنهای آ و ب، غرفه شماره T40

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا