مکانهای دیدنی

شهر گوانجو در جنوب کشور چین واقع شده است. آب هوای این شهر استوایی، گرم و مرطوب میباشد و بیشتر فصول سال بارانهای موسمی و شدید را در گوانجو شاهد هستیم. این شهر از گذشته تا به امروز یکی از مکانهای دیدنی کشور چین بوده و سالانه توریست های زیادی از سراسر دنیا از گوانجو بازدید میکنند. یکی از بهترین نکات گردشگری شهر گوانجو زندگی شبانه آن با توجه به گرمای هوا میباشد که شما میتوانید 24 ساعته از بسیاری خدمات و تفریحات شهری همچنین حمل و نقل عمومی (تاکسی و اتوبوس) استفاده کنید. در این مقاله بهترین مکانهای توریستی گوانجو را برای شما آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

برج گوانجو

برج کنتون یکی از مکانهای دیدنی شهر گوانجو میباشد، در این برج میتوانید با آسانسور فوق سریع به طبقات بالای برج رفته و از بالا شهر زیبای گوانجو رو بازدید کنید. همچنین در بالای برج میتوانید وارد اتاق شیشه ای شوید، کمی ترسناک هست ولی ارزش امتحان کردن دارد. در بالاترین نقطه این برج شهر بازی کوچکی ایجاد شده که میتوانید در آن ارتفاع از وسایل بازی آن استفاده کنید. همچنین تفریحاتی مثل بند بازی در داخل برج تعبیه شده که بازدیدکنندگان میتوانند از آن استفاده کنند. در محوطه بیرونی برج هم فروشگاه و رستورانهایی تعبیه شده تا بازدیدکنندگان در صورت نیاز برای صرف نهار به آنها مراجعه کنند.

برج

محله پارتی

در شهر گوانجو و در امتداد رودخانه تین خه واقع شده است. این محله با انواع رستورانها و مراکز تفریحی اشباع شده که با توجه به علاقه خود میتوانید از آنها استفاده کنید. همچنان خط قطار تفریحی در این منطقه آماده میباشد تا بازدید کنندگان با استفاده از آن در امتداد رودخانه از مناظر دیدن کنند. ایستگاه پایانی این قطار برج گوانجو میباشد.

پارتی

تیگو چن

در امتداد رودخانه گوانجو محله ای قدیمی واقع شده است که در آن انواع رستورانهای چینی و غربی را میتوانید پیدا کنید. این منطقه با توجه به اینکه پارکینگ قایقهای تقریحی میباشد در طول روز بازدیدکنندگان زیادی به آن مراجعه میکنند. همچنین در شب میتوانید در محیط رو باز کنار رودخانه گوانجو از موسیقی و شام خود لذت ببرید.

شهر بازی،سافاری و پارک آبی گوانجو

یکی از بزرگترین مجتمع های تفریحی دنیا در جنوب شهر گوانجو و در منطقه پنیو واقع شده است. در این مجتمع تفریحی شهر بازی بسیار بزرگی همراه با انواع ماشین های تفریحی جدید وجود دارد. همچنین پارک آبی این مجموعه یکی از متفاوت ترین تجربه های پارک آبی را برای شما به ارمغان میاورد. درکنار این مجموعه میتوانید از سافاری باغ وحش و دیدن حیوانات از نزدیک لذت ببرید. لازم به ذکر است با توجه به وسعت مجموعه برای استفاده از هریک از تفریحات باید یک روز کامل را اختصاص بدید.

محله و خیابان بیجینگ

اگر به دنبال یک محله برای خرید، پیاده روی و تفریح میگردید، به هیچ عنوان بیجینگلو رو از دست ندهید. در این خیابان نمایندگی تمامی برندهای روز دنیا همچنین رستورانهای مختلف بین المللی و مکانهای دیدنی قرار گرفته اند. تجربه بازدید از بیجینگ لو تجربه ی بی نظیری برای شما در جنوب چین و شهر گوانجو خواهد بود.

دکمه بازگشت به بالا