رستورانها

در شهر گوانجو رستورانهای مختلفی از جمله چینی، غربی، مدیترانه ای، عربی و ایرانی وجود دارد که با توجه به سلیقه غذایی خود میتوانید هر یک از آنها را برگزینید و تجربه متفاوتی داشته باشید.

با توجه به اهمیت غذای حلال برای بیشتر بازرگانان ایرانی، ما در این صفحه بهترین رستورانهای اسلامی را همراه با آدرس به شما عزیزان معرفی میکنیم.

رستوران ایرانی شیراز

رستوران شیراز با مدیریت ایرانی در شهر گوانجو همه روزه از ساعت ده صبح تا ساعت دوازده شب، با منو ایرانی و خارجی (حلال) آماده پذیرایی از بازرگانان ایرانی و خانواده های ایشان میباشد. از ویژگی های این رستوران میتوان به دسترسی مناسب، لوکیشن در منطقه ایرانی نشین (شیوان لو) و همچنین و همچنین نزدیکی به مراکز تجاری نام برد.

آدرس: شهر گوانجو، منطقه لیوان، خیابان شیوان، برج های چیفو، پلاک 149

广州荔湾区西湾路149号财富公馆SHIRAZ餐厅 

کافه رستوران ایرانی پارسا

کافه رستوران پارسا با مدیریت ایرانی در منطقه شیوان لو واقع شده است و با محیطی گرم و دلنشین میزبان ایرانیان و خانواده های ایشان میباشد. در این مکان میتوانید از انواع فست فود، غذاهای ایرانی ، چای و قلیان و دسر لذت ببرید.

آدرس: شهر گوانجو، منطقه لیوان، خیابان شیوان، پلاک 145

广州荔湾区西湾路145之一PARSA餐厅

رستوران ترکیه ای بوسفوروس

رستوران بوسفوروس واقع در منطقه شیابی نزدیک به مترو واقع شده است، در این رستوران میتوانید از انواع غذاهای ترکیه ای و مدیترانه ای لذت ببرید. ضمنا برای عصرانه بعد از روز پرکار محیط گرم و دلنشینی همراه با دسرهای ترکیه برای مشتریان فراهم آورده اند.

آدرس: شهر گوانجو،منطقه یوئه شیو، خیابان خوانشی جونگ، پلاک 304

广州越秀区环市中路304号BOSPHORUS餐厅

بوسفور

رستوران ترکیه ای سلطان

رستوران سلطان یک رستوران ترکیه ای با انواع غذاهای ترکیه ای در منطقه تائوجین واقع شده است. از ویژگی های این رستوران میتوان به فضای بزرگ در دو طبقه جهت برگزاری مراسم ها و جلسات همچنین ارائه فضای اختصاصی به شما و خانواده شما در محیط رستوران اشاره داشت.

آدرس: شهر گوانجو، منطقه یوئه شیو، خیابان تائوجین، جنب هتل بزرگ بیون، پلاک 367

广州越秀区环市东路467号SULTAN餐厅

کافه  ترکیه ای مدو

کافه مدو در شهر گوانجو دارای شعب زیادی میباشد، اما شعبه مرکزی آن دارای سرویس های متنوعی میباشد، ارائه دهنده صبحانه عالی و میان وعده های دلچسب در کنار محیط گرم و دلنشین تجربه یک وعده غذای به یاد ماندنی را به شما میدهد. از ویژکی های کافه مدو میتوان به طبخ نان در محل و همچنین ارائه اتاق های اختصاصی جهت جلسات کاری شما اشاره کرد.

آدرس: شهر گوانجو، منطقه یوئه شیو، خیابان تائوجین، پلاک 363

广州越秀区环市东路363号MADO咖啡店

دکمه بازگشت به بالا