درباره ما

خدمات گروه بازرگانی جولایی

شرکت بازرگانی جولایی نماینده رسمی شرکت 华工 در کشور عزیزمان ایران میباشد.

معرفی شرکت 华工 huagong

کارخانه صنعتی HUAGONG در زمینه تولید ماشین آلات و خط تولید اسمبلینگ به صورت تخصصی اسپری هت و تریگر فعالیت دارد. همچنین فعالیت تخصصی در مبحث طراحی و تولید قالبهای تزریق پلاستیک برای اسپری هت و تریگر را دارا میباشد.

کارخانه در فضایی ده هزار متر مربع واقع شده است و ظرفیت تولید ماهانه ۳ خط تولید کامل و همچنین مشتقات مربوطه و همچنین در زمینه قالب بعد از طراحی و نمونه گیری اولیه به صورت مستمر امکان تولید با ظرفیت بالا را دارا میباشد.

لوازم و قطعات مصرفی در خط تولید اسمبلینگ با توجه به نیاز مشتری از بهترین برندهای دنیا (زیمنس، فستو، هیتاچی، میتسوبیشی و غیره) استفاده خواهد شد.

تیم پشتیبانی کارخانه بعد از رسیدن دستگاه‌ها به ایران از ابتدا و در بخش نصب و راه اندازی تا انتهای شروع تولید در کنار خریدار بوده و راهنمایی های فنی و مهندسی را به طور کامل و دقیق از طریق آنلاین در اختیار خریدار قرار خواهد داد.

فعالیت‌ها و مسئولیتهای شرکت بازرگانی جولایی در قالب نمایندگی رسمی کارخانه HUAGONG

شرکت بازرگانی جولایی به صورت نماینده رسمی و انحصاری شرکت HUAGONG در ایران فعالیت میکند و فعالیت شرکت ما شامل دو بخش فروش و خدمات پس از فروش میباشد.

خدمات فروش: 

طراحی و مشاوره فنی در زمینه خرید خط تولید و اسمبلینگ ماشین اسپری هت، تریگر، مینی اسپری، قالب گرم و سرد، قطعات مورد نیاز، تعداد دستگاه‌های مورد نیاز، بازرسی دوره ای از روند تولید در چین، تهیه مستندات تصویری (فیلم و عکس)، تهیه نمونه، خدمات بسته بندی و حمل کالا تا گمرکات ایران.

خدمات پس از فروش:

تهیه و آماده سازی بستر مناسب همراه با مترجم سه زبانه (فارسی، چینی، انگلیسی) برای نصب و راه اندازی دستگاه، ارائه خدمات مهندسی آنلاین برای رفع ایرادات احتمالی، ارائه سرویس تعمیر در سایت، تهیه و ارسال قطعات یدکی به صورت رایگان (محدود و ذیل شرایط گارانتی) و فروش قطعات یدکی و قطعاتی که نیاز به تعویض داشته باشند، ارائه کلیه خدمات افتر مارکتینگ، ارائه مشاوره فنی جهت بازدهی بیشتر خط تولید، ارائه پشتیبانی آنلاین و آفلاین و رفع عیب دستگاه کمتر از ۸ ساعت.

 

دکمه بازگشت به بالا